Informacja o zakończeniu realizacji projektu pn.:"Zagospodarowanie przestrzeni publicznej na nabrzeżu Odry - utworzenie miejsc pod imprezy plenerowe w miejscowości Brzeg Dolny, położonej na szlaku Krainy Łęgów Odrzańskich"

Burmistrz Gminy Brzeg Dolny

 

Informuje, że dnia 22.09.2014 r. zakończona została realizacja projektu pn.: "Zagospodarowanie przestrzeni publicznej na nabrzeżu Odry - utworzenie miejsc pod imprezy plenerowe w miejscowości Brzeg Dolny, położonej na szlaku Krainy Łęgów Odrzańskich". Inwestycja współfinansowana była przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013; Oś 4 "Leader" działanie 413  „Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju” dla małych projektów. Całkowity koszt zadania wyniósł 86 474,91  zł w tym pozyskane dofinansowanie to 20 000,00 zł.

Przedmiotem projektu było zagospodarowanie terenu parku zlokalizowanego na tyłach pałacu
w Brzegu Dolnym i  utworzenie miejsca przeznaczonego do wypoczynku oraz organizacji imprez plenerowych dla mieszkańców gminy jak również osób z zewnątrz.

W ramach projektu wykonano ścieżki spacerowe o nawierzchni żwirowej o łącznej powierzchni 482,90 m2; amfiteatr ziemny; nasadzono szatę roślinną;  wykonano „zielone ściany” z żywopłotu formowanego;  zamontowano 5 ławek parkowych i 5 budek lęgowych.

 

 

Powrót

Załączniki

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Informacja o zakończeniu realizacji projektu pn.:"Zagospodarowanie przestrzeni publicznej na nabrzeżu Odry - utworzenie miejsc pod imprezy plenerowe w miejscowości Brzeg Dolny, położonej na szlaku Krainy Łęgów Odrzańskich"
Podmiot udostępniający informację:Urząd Miejski w Brzegu Dolnym
Informację opublikował:Monika Kwapisz
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:08.01.2015 08:59

Rejestr zmian dokumentu

pokaż